Banex

O nas

Jesteśmy firmą handlową. Pośredniczymy w sprzedaży świeżych, zielonych bananów.
Czytaj więcej
 

Eventy

Zobacz naszą relację z targów ASIA FRUIT LOGISTICA
Czytaj więcej

Nasz cel

Jesteśmy wyspecjalizowani w realizacji kontraktów handlowych B2B, skracających łańcuch dostaw.
Czytaj więcej

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami.
Czytaj więcej

O nas

Banaeast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa - jesteśmy firmą handlową. Pośredniczymy w sprzedaży świeżych, zielonych bananów. Naszymi partnerami są producenci z Ameryki Południowej oraz firmy europejskie. Dostarczamy zielone banany na Rynki Wschodnie (Ukraina, Białoruś, Mołdawia), do Polski, Rumunii, Bułgarii i Serbii. Jesteśmy dostawcą zarówno do supermarketów jak i firm, które posiadają komory dojrzewalnicze i dalszą dystrybucję żółtych, dojrzałych owoców.

Właściciele firmy mają dwudziestoletnie doświadczenie w branży bananowej.

Wychodząc na przeciw zmianom biznesowym oraz nowemu kształtowaniu handlu bananami w roku 2019 dołączyliśmy do zespołu BANEX GROUP. Wraz z partnerami z Ekwadoru i Rosji podjęliśmy nowe wyzwanie zaistnienia na rynkach Azji, na rynkach Krajów Arabskich oraz Middle East.

Od 2019 roku wprowadzamy jako jedna z nielicznych firm europejskich, możliwość załadunku zielonych bananów: FOB Guayaquil.

Wszystkie zainteresowane podmioty prosimy o kontakt z naszą firmą. Jesteśmy wyspecjalizowani w realizacji kontraktów handlowych B2B, skracających łańcuch dostaw do niezbędnego minimum.

Zespół Banaeast Sp. z o.o., Sp.k.

banex

Nasz cel

Jesteśmy wyspecjalizowani w realizacji kontraktów handlowych B2B, skracających łańcuch dostaw do niezbędnego minimum.
Od 2019 roku wprowadzamy jako jedna z nielicznych firm europejskich, możliwość załadunku zielonych bananów: FOB Guayaquil.

Eventy

Targi ASIA FRUIT LOGISTICA, które dobyły się w Hong Kongu w dniach 04-06.09.2019 były kolejną, doskonałą okazją do zaprezentowania naszej oferty. Stoisko firmy BANAEAST-BANEX GROUP cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Jako wystawcy nie tylko spotkaliśmy się z dotychczasowymi odbiorcami, ale też nawiązaliśmy szereg nowych kontaktów, które mamy nadzieję w najbliższym czasie zaowocują podpisaniem stałych kontraktów na sprzedaż bananów. Jako nieliczna firma wraz z naszym biznesowym partnerem BANEX proponowaliśmy sprzedaż zielonych, świeżych bananów na warunkach FOB Ekwador.

Jest to nowa forma ekspansji GRUPY BANEX- której jesteśmy częścią- na Rynki Wschodnie: Chiny, Korea, Japonia oraz Rynki Bliskiego Wschodu – kraje arabskie.


© 2019

Kontakt

Banaeast sp. z o.o. sp.k.
Ul. Podlaska 52B
41-706 Ruda Śląska
Polska
NIP 6412544362
REGON 381009017
KRS 0000744766
tel. +48 797 490 765 / Polish, English
tel. +48 797 490 469 / English, French, Spanish, Russian
tel. +375 296 34 79 34 / Russian
email: office@banaeast.com
Copyright © 2019 Banaeast sp. z o.o. sp.k. | Design by Studio72